Bohaterowie ( The ship of dreams )Hope Watson - dwudziestolatka. Boi się zaufać ludziom. Jej wuja jest kapitanem statku przez co mogła spokojnie płynąć "Statkiem marzeń". Ma dobry kontakt z wujkiem i kilkoma innymi osobami, innych stara się od siebie odpychać. Małomówna, ale pewna siebie i dobra. Przy pierwszym poznaniu może wydać się inna niż jest.


Justin Bieber- dwudziestodwuletni milioner. Ma kochającą narzeczoną i matkę, a także prawie teściowa. Jego ojciec więcej pracuje niż spędza z nim i żoną czas. Marzy o tym by ożenić się w Jacksonville i tam zamieszkać z rodziną. Mężczyzna spokojny, ale czasami z dziwnymi pomysłami. Czasami zachowuje się jak dziecko.


Ashley Hunt - dwudziestojednoletnia milionerka. Kocha swojego narzeczonego na zabój i nie pozwoli by ktoś go jej odebrał. Czasami jest próżna i uważa się za najlepsza, jednak czasem okazuje serce. Marzy tylko o tym by w końcu wyjść za maż za Justina i się ustatkować. * Pamiętaj że jeżeli bohaterowie Ci się nie podobają, możesz sobie wyobrazić kogoś innego. 
* Zakładka będzie aktualizowana.
* Nikt nie jest sławny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz